0 Items - £0.00
0
  • No products in the cart.

Hakkımızda

VEPADEKORASYON KİMDİR

10 Yıllık Tecrübesi ile Yapı ve dekorasyon Ustası

Her türlü iç ve dış dekorasyon uygulamaları için etkili ve memnun çözümler.
Vepa Dekorasyon 2005 senesinde Gebze’de inşaat piyasasında, iç ve dış mimari tadilat ve dekorasyon alanında faaliyetlerine başlamıştır. Sektöründe saygınlığını kazanmış ve bu güne dek çalışmalarında her zaman müşteri memnuniyetini öncelikli amaç belirlemiştir.
Sektöründeki tüm yenilikleri ve fuarları takip ederek her zaman kendisini yenileyen uzman, dinamik, işinin ehli ekipleri ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Öncelikli faaliyet alanımız Gebze ve yakın çevrede proje bazında tadilat ve dekorasyon olmakla beraber, eviniz, ofisiniz, iş yeriniz için pratik ve modern tadilat ve dekorasyon çözümlerimiz ile sizle paylaşıyoruz.

 

Küçük Değişimler, Büyük Farklar.

Dekorasyon ve tadilat hizmetlerimizde uzman yönetim ekibimiz ve güler yüzlü çalışanlarımız ile yapılacak olan projeniz en kısa bir süre içinde ve en iyi biçimde tamamlanıp teslim edileceğini temin ederiz.

 

Ideas & Creative.

Vepa Dekorasyon  Gebze, ve çevresi ve Kocaeli ve İstanbul ve yakın civar şehir mahallelerine alçıpan asma tavan, kartonpiyer, ev tadilatı, alçı boya, stropiyer, fayans, fabrika tadilatı,kutubant, gizli ışık, alçıpan, parke hizmetlerini sunmaktadır.

Herzaman Daha iyi Olamak için Müşteri Memnuniyeti

Usta Ekip Deneyimli ve dinamik usta ekibimiz sektörün tüm yeniliklerini organizasyonlarda takip ederek projelere yeni çözümler üretmektedir. Usta ekibimiz başarı belgeleri ile kendilerini kanıtlayarak, tecrübeleri ile tüm projelerde üstün kalite hizmeti müşterilerimize ulaştırmada öncü olmaktadır.

Enter your keyword