0 Items - £0.00
0
  • No products in the cart.

Stropiyer Hizmetleri

Stropiyer Hizmetleri

Stropiyer Hizmetleri

Stropiyer Gebze

Stropiyer Vepa Dekorasyon 2005 yılında Gebze’de inşaat alanında iç ve dış mimari dekorasyon ve tadilat alanında faaliyet vermeye başlamıştır. Alanında gereken saygınlığa ulaşarak günümüze kadar çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

İlgi alanımızdaki gelişmeleri takip etmekte, sürekli kendimizi yenilemekteyiz. Uzman deneyimli ve alanında profesyonel ekip ile müşterilerimize hizmet sunmaktayız. Gebze başata olmak üzere yakın çevremizde proje bazında tadilat ve mimari dekorasyon hizmetleri sağlamaktayız. Ev, ofis ve iş yeri için pratik ve modern her türlü iç ve dış dekorasyon uygulamalarına etkili çözümler sunmaktayız.

Stropiyerlerin Tanımı

Poliüretan maddesinden üretilen, hafif taşınabilir, kolay montaj özelliği olan maliyeti düşük ürüne stropiyer denir. Pencere önlerine bakan ksımlara 20-25 cm korniş montajı için boşluk bırakılarak düz perdelik montajı yapıldıktan sonra malzeme monte edilmektedir. Boyanabilir özellikte olup tavan boyası ile aynı rengin tercih edilmesi tavan ile bütünlük göstermesi açısından tercih edilmektedir. Solvent içeren boyalar stropiyer üzerinde kullanılmamalıdır. Çünkü kimyasal etkileşime girebilmekte ve ürünün yapısal özelliğinin bozulmasına sebebiyet vermektedir.

Montaj işleminden sonra duvar kısımlarında hafif alçı lekeleri olabileceği için boyama gerekebilmektedir. Yenilenmesi ve değiştirilmesi mümkün olan stropiyer malzemelerin nakliye işlemleri de sorunsuzdur. Çeşitli boy ve ebatlarda modelleri bulunan stropiyer ürünlerin banyo kullanımı için ayrı, salon kullanımı için ayrı kalınlık ölçüleri bulunmaktadır. Günümüz trendinde genellikle sade modelleri tercih edilmektedir.

Görev Tanımı

Küçük dokunuşlarla büyük farklar oluşturmak bizim misyonumuzdur. Dekorasyon ve tadilat hizmetleri kapsamında gerek yönetim kadromuz gerekse güler yüzlü çalışanlarımız ile yapılacak tüm projeleriniz en kısa sürede en iyi bir şekilde tasarlanıp uygulamaya dökülmektedir.

Vepa Dekorasyon olarak alçıpan asma tavan, kartonpiyer uygulamaları, ev tadilatı, alçı boya, stropiyer uygulamaları, fayansa, fabrika tadilatları, kutubant sistemleri, gizli ışıklandırma ve parke gibi hizmetleri sunmaktayız. Gebze ve çevresi başta olmak üzere Kocaeli ve İstanbul civarına hizmet götürmekteyiz.

 

Ücretsiz keşif talebi için sizlerde bizimle websitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Vepa dekorarsyon olarak ihtiyaçlarınızı detaylı dinlemek ve çözüm oluşturmak aynı zamanda projelendirmek için sabırsızlanıyoruz. Profesyonel keşif ekibimizin evinizi işyerinizi projelendirmesi için lutfen bizimle iletişime geçerek alçı pan hizmeti alabilirsiniz.
>>>İLETİŞİM FORMU<<<

Enter your keyword