0 Items - £0.00
0
  • No products in the cart.

Kutubant Hizmetleri

Kutubant Hizmetleri

Kutubant Hizmetleri

Kutubant Gebze

Kutubant Bilindiği gibi konutlarda yaşam kalitesini belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlar arasında mevcut yapının fiziksel görünümünü değiştiren süslemeler, dekoratif ögeler ve aksesuarlar yer almaktadır. Konutunuzda tarzınızı yansıtan değişim rüzgarları estirmek istiyorsanız küçük dokunuşlarla büyük farklar oluşturmak bizim işimiz. Peki kutubant sistemleri neleri içermektedir?

Vepa Dekorasyon olarak iç ve dış mimari tadilat ve dekorasyon alanında faaliyet yürütmekteyiz. Firmamız, sektöründe saygınlığı elde etmiş ve bugüne dek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermiştir, verecektir.

Kutubant Montaj İşlemleri

Yaşam kalitesini belirleyen unsurların başında küçük kapalı alanlardaki aydınlatma detaylarıdır. Gelişmiş ışıklandırma ürünleri ile gözleri almayan uygulamaları içeren kutubant sistemleri kullanılmaktadır. Aydınlatmada öne çıkan önemli faktörlerden biri de verimliliktir. Kullanılan kutubant sistemleri ile düşük enerji tüketimi ile yüksek verim elde edilmesi sağlanmaktadır. Bu şekilde elektrik konusunda tasarruf edilirken bu hususta harcanacak parada da büyük oranda azalma sağlanacaktır.

Gizli aydınlatma sistemleri olarak kutubant uygulamaları günümüzde giderek yaygınlaşan dekoratif ürünler kapsamındadır. Gizli aydınlatma alanında en etkili çözümlerden biri olan kutu bant sistemleri sayesinde konutlarda görsel estetik ve şıklık sağlanmaktadır. Konutların tavan kısmına küçük dokunuşlar ile eklenen bu yöntem sayesinde evlerde aydınlatma ile ilgili çözümler arayan bireylerin yaygın olarak talep ettiği hizmetlerimiz arasında bulunmaktadır.

Birçok uygulama tipi bulunmaktadır:

Resimli kutubant sistemleri.

Led veya spot aydınlatma olmadan yapılan kutu bant modelleri.

Led veya spot aydınlatma sağlanarak yapılan kutu bant modelleri.

Çok yönlü ışıklandırma modeli.

Farklı renklerle yapılan ışıklandırma modelleri.

Duvarları doğal taş seramik ile döşenmiş kutu bant modelleri

Sizlerin projelendireceği diğer modeller.

Vepa Dekorasyon olarak Gebze ve çevresi başta olmak üzere Kocaeli, İstanbul ve yakın çevresine hizmet sunmaktayız. Vepadekorasyon.com sitemizi ziyaret ederek veya müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

 

Ücretsiz keşif talebi için sizlerde bizimle websitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Vepa dekorarsyon olarak ihtiyaçlarınızı detaylı dinlemek ve çözüm oluşturmak aynı zamanda projelendirmek için sabırsızlanıyoruz. Profesyonel keşif ekibimizin evinizi işyerinizi projelendirmesi için lutfen bizimle iletişime geçerek ücretsiz faydalanabilirsiniz.
>>>İLETİŞİM FORMU<<<

Enter your keyword