0 Items - £0.00
0
  • No products in the cart.

Fabrika Tadilat Hizmetleri

Fabrika Tadilat Hizmetleri

Fabrika Tadilat Hizmetleri

Fabrika Tadilatı Gebze

Fabrika tadilatı Vepa Dekorasyon olarak 2005 yılından itibaren Gebze’de inşaat sektöründe iç ve dış mimari tadilat ve dekorasyon alanında faaliyetler yürütmekteyiz. Alanımızda saygınlık kazanarak günümüze kadar edindiğimiz deneyim ve tecrübeler ile müşteri memnuniyetinden ödün vermemekteyiz.

Küçük değişimlerle büyük farklar oluşturmakta ve sektörümüzdeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimize yenilikçi anlayışla hizmet sunmaktayız. Gebze ve çevresi başta olmak üzere Kocaeli – İstanbul ile yakın alanlarda müşterilerimizin inşaat alanındaki ihtiyaçlarına fabrika tadilatı gerektiren durumlarda çözümler sunmaktayız. Kaliteli ürün, teknolojik ekipman ve alanında profesyonel ekibimizle inşaat işlerinize mükemmel çözümler getirmekteyiz. Dekorasyon ve tadilat alanlarında yapılacak olan projeleriniz mümkün olan en kısa sürede ve en yüksek kalitede cazip fiyat oranlarıyla gerçekleştirilecektir. Ayrıntılı bilgi edinmek ve müşteri temsilcilerimizden ön bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faaliyet Alanlarımız

Alçıpan uygulamaları, asma tavan sistemleri,

Kartonpiyer uygulamaları,

Ev tadilatları, iş yeri tadilatları ve fabrika  işlemleri,

Alçı boya işlemleri,

Stropiyer uygulamaları,

Fayans işleri,

Kutubant sistemleri,

Gizli ışık sistemleri kurulumu,

Parke hizmetleri.

Fabrika Tadilat Uygulamaları

Bilindiği üzere büyük yatırımlar ile kurulan fabrikalar, zamanla yıpranmaya başlamakta ve üretime engel teşkil edebilecek duruma gelebilmektedir. Üretim faaliyetlerinin aksamadan devam edebilmesi için zaman zaman bakım yapılması ve tadilat gerektiren kısımların elden geçirilmesinde fayda görülmektedir.

Ülkemizde özellikle Gebze ve çevresinde fabrika tadilatı işlemleri yoğun uygulanmaktadır. İlgili birimlerce yapılan risk analizi raporları sonucuna göre tadilatı uygun görülen yapı ürünlerinin tadilatını gerçekleştiren firmamız  tadilat süreçlerini en mükemmel tarzda yürütmekte ve düşük maliyet oranları sunmaktadır. Öncelikli olarak fabrikalarda oluşabilecek can ve mal kayıplarının önlenmesine yönelik tedbirler düşünülerek gerekli tadilat işlemlerine başlanmaktadır.

Teknolojik ekipmanımız sayesinde gerek iç yapısı gerekse dış yapısı değerlendirilerek fabrika tadilatı süreci projelendirilip gerçekleştirilmektedir. Tadilat öncesi müşterilerimize proje sunumu yapılmakta ve bilgi verilmektedir.

 

Ücretsiz keşif talebi için sizlerde bizimle websitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Vepa dekorarsyon olarak ihtiyaçlarınızı detaylı dinlemek ve çözüm oluşturmak aynı zamanda projelendirmek için sabırsızlanıyoruz. Profesyonel keşif ekibimizin evinizi işyerinizi projelendirmesi için lutfen bizimle iletişime geçerek ücretsiz faydalanabilirsiniz.
>>>İLETİŞİM FORMU<<<

Enter your keyword