0 Items - £0.00
0
  • No products in the cart.

Ev Tadilatı Hizmetleri

Ev Tadilatı Hizmetleri

Ev Tadilatı Hizmetleri

Ev Tadilatı Gebze

Ev tadilatı Vepa Dekorasyon olarak 2005 yılında Gebze’de  faaliyete başladık. İnşaat piyasasında her türlü dekorasyon, iç ve dış mimari tadilat hizmetlerimiz bulunmaktadır. Sektörde öncü bir noktada yer almakla birlikte müşteri memnuniyetini kendimize amaç edinerek çalışmaktayız. İşin uzmanı olan kadromuz ile yenilikçi yapıyı sürekli takip eden bir firmayız.

Gebze çevresinde ev iç tadilat, ofis tadilat ve iş yeri tadilat olarak hizmet alabilirsiniz. Modern tasarımlar ve dekorasyonlar ile hoşunuza gidecek çözümler sunmaktayız. Uzman yönetim ekibimiz ve güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile pratik bir şekilde işlemimizi tamamlamaktayız.

Vepa Dekorasyon Hizmetleri

1. Parke Hizmeti
2. Alçıpan Hizmeti
3. Gizli Işık Hizmeti
4. Kutu bant Hizmeti
5. Fabrika Tadilatı Hizmeti
6. Kartonpiyer Hizmeti
7. Ev adilat Hizmeti
8. Alçı Boya Badana Hizmeti
9. Stropiyer Hizmeti
10. Fayans Hizmeti

Ev Tadilat Hizmeti

 

NEDEN BİZ

Vepa Dekorasyon olarak Ev tadilatı işlemleriniz özenle gerçekleştirilmektedir. Parkeden alçıpan işlemine kadar evinizi bize güvenerek teslim edebilirsiniz. Kataloğumuzdan seçeceğiniz parke çeşitleri bizim de tavsiyelerimiz yardımı ile pratik bir şekilde uygulanmaktadır. Ev tadilat işlerinizde belli bölümler için fayans tercihi de mümkündür. Banyo, tuvalet ve mutfak yüzeylerine yine seçeceğiniz ürün ustalıkla uygulanmaktadır.

Ev tadilatı uygulamalarımız her oda için ayrı tasarım ve dekorasyon şekilleriyle sunulmaktadır. Salonunuz için uygun tasarımlar, banyonuz için en kullanışlı alan oluşturmak konusunda işin ehli kadromuz hizmetinizdedir. Sizlerden gelen tasarım teklifleri de bizim için çok değerlidir. Birlikte karar verdiğimiz hayalleriniz sizi mutlu edecek şekilde uygulanır. Tüm üst yüzey alanı kartonpiyer ustalarımız tarafından kusursuz bir şekilde kaplanmaktadır.

Ev tadilatı işleminiz alçı, boya ve badana ile son bulmaktadır. Seçeceğiniz tek renk ya da karıştırılacak renk tonları kaliteli ürünlerimiz ile evinize ışık katacaktır.

Ücretsiz keşif talebi için sizlerde bizimle websitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Vepa dekorarsyon olarak ihtiyaçlarınızı detaylı dinlemek ve çözüm oluşturmak aynı zamanda projelendirmek için sabırsızlanıyoruz. Profesyonel keşif ekibimizin evinizi işyerinizi projelendirmesi için lutfen bizimle iletişime geçerek alçı pan hizmeti alabilirsiniz.
>>>İLETİŞİM FORMU<<<

Enter your keyword