0 Items - £0.00
0
  • No products in the cart.

Alçıpan Hizmetleri

Alçıpan Hizmetleri

Alçıpan Hizmetleri

Gebze alçıpan sistemleri

Alçıpan  Ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda olabilen ve belli formlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalara verilen isimdir.

Alçıpan Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Alçıpan kullanımı, alçıpanlar genellikle dış duvar inşaatı bitmiş binaların içinde yerden duvara kadar olan bölümleri kaplamak için kullanılır. Alçıpan ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları kolaylıkla yapılmaktadır. Alçıpan kullanım alanlarında en uygun seçenekleri sunmaktadır. Hafif alçıpan, yangına dayanıklı al çıpan, suya dayanıklı al çıpan, yangına ve suya dayanıklı al çıpan gibi çeşitleri bulunmaktadır. Yöntemleri;  ile asma tavan, bölme duvar, kuru sıva ve kuru yer döşemesi uygulamaları ile beraber yapılır.

Al çıpan Neden Tercih Edilir?

Hızlı ve kolay montajı sayesinde işçilik ve zamandan tasarruf edilebilir. Isı ve ses yalıtımı sağlayarak gözenekli yapısından dolayı ses ve ısı iletimini düşürür. Demonte özelliğine sahip olduğundan dolayı istenildiğinde çabuk sökülüp çabuk monte de edilebilir. Ph değeri insan vücudu ile aynı değere sahip olduğundan dolayı bakteri kesinlikle üretmez. Esnek olduğundan dolayı deprem sarsıntılarında rahatlıkla esneyebilen yapısından dolayı patlama ve yıkılmaya karşı dayanıklıdır.

Alçıpanlar nerelerde kullanılır?

Bölme duvar, asma tavan, duvar giydirme, kuru sıva duvar kaplama alanlarında kullanılır. Saklama koşulları da şu şekilde olmalıdır; paletler üzerinde saklanmalıdır. Paletleme de her iki alçı pan önleri korunacak şekilde olması gerekir. Eğer al çıpanlar açık havada stoklanacak ise üzerine mutlaka naylon geçirilmesi gerekir. Üst üste çok fazla al çıpan stoklanmamalıdır.

Birde suya dayanıklı al çıpanlar vardır. Alçıpan Her türlü ıslak hacim ve nemli ortamda kullanılan, su iticilik özelliği ile düzgün yüzeyli olan al çıpan çeşididir. Üzerine seramik ve fayans uygulanabilir.

 

Ücretsiz keşif talebi için sizlerde bizimle websitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Vepa dekorarsyon olarak ihtiyaçlarınızı detaylı dinlemek ve çözüm oluşturmak aynı zamanda projelendirmek için sabırsızlanıyoruz. Profesyonel keşif ekibimizin evinizi işyerinizi projelendirmesi için lutfen bizimle iletişime geçerek alçı pan hizmeti alabilirsiniz.
>>>İLETİŞİM FORMU<<<

Enter your keyword