0 Items - £0.00
0
  • No products in the cart.

Alçı Boya Hizmetleri

Alçı Boya Hizmetleri

Alçı Boya Hizmetleri

Hizmet tanımı

Alçı boya Firma olarak 2005 yılında inşaat sektöründe faaliyete başladık. Vepa Dekorasyon, Gebze’de yer almakta olup her türlü tadilat konusunda hizmet vermektedir. Deneyimli ekimiz ile hayal ettiğiniz tasarımları ustalık ve titizlikle yerine getirmekteyiz. Sağladığımız müşteri memnuniyeti bizi sektörün öncü firması haline getirmiştir. Gebze çevresi çalışma alanımız içerisinde tüm işlerimiz pratik bir zamanlama ile yerine getirilmektedir.

Uzmanlaşan yönetim ve planlama ekibimiz işleri sırasına göre düzenleyerek olası sürprizlere karşı önlem almaktadır. Durmadan kendini yenileyen yapımız sayesinde her zaman sorularınıza yanıt olmaya hazırız.

Sunduğumuz Hizmetler

Alçı boya, parke, alçıpan, kartonpiyer ve odalara özel dekorasyon tasarımlarımız ile hizmet sunmaktayız. Her zaman birden fazla seçenek ve sizlerden aldığımız fikirler oluşumunda uygulamamızı gerçekleştirmekteyiz. Ortaya çıkan sonuç sizi memnun ettiği süre boyunca biz amacımıza ulaşmış oluyoruz.

Alçılar ve Boya Hizmetimiz

Alçılar ve boya işlemimiz nasıl uyguladığımıza dair bilgiler vermek istiyoruz. Alçılar ve  boya işlemi öncesi alçı uygulanacak yüzey üzerindeki çıkıntılar temizlenir. Bu işlem sonrası duvarda bulunan tozlar ve maddeler fırça yardımı ile temizlenir. Temizlenen kuru duvar ıslatılır. Yüzeyimizde yer alan delik ve çatlaklar itina ile doldurulur, tamiri yapılır. Yüzeye alçı uygulaması ustalıkla homojen bir şekilde uygulanır. Alçı boya işlemimizin alçı sıvama kısmı tamamlanmıştır.

Kuruyan alçının üzerine boya öncesi astar uygulaması yapılmaktadır. Uygulanan boyanın sökülme sorunu yaşamaması için astar uygulaması yapılmaktadır. Bu aşama dikkat edilmeden uygulanırsa çözümü için daha büyük maliyet sorunlarına yol açacaktır. Vepa dekorasyon olarak alçının ve boya işleminiz sorunsuz devam etmektedir.

Uygulanan astar işlemi sonrası boya seçimi yapılmaktadır. Tercihleriniz ve tavsiyelerimiz doğrultusunda kaliteli malzemelerimiz kullanılmaktadır. Boyama öncesi uygulanan astar işleminin kuruduğundan emin olduktan sonra bu işlemde uygulanır. Alçılar, astar ve boyama işlemi sonrasında alçı boya uygulamamız sonra ermektedir.

Bizimle iletişime geçin

Ücretsiz keşif talebi için sizlerde bizimle websitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan irtibata geçebilir detaylı bilgi alabilirsiniz. Vepa dekorarsyon olarak ihtiyaçlarınızı detaylı dinlemek ve çözüm oluşturmak aynı zamanda projelendirmek için sabırsızlanıyoruz. Profesyonel keşif ekibimizin evinizi işyerinizi projelendirmesi için lutfen bizimle iletişime geçerek alçı pan hizmeti alabilirsiniz.
>>>İLETİŞİM FORMU<<<

Enter your keyword