ÜCRETSİZ KEŞİF İÇİN BİZLERLE İLETİŞİME GEÇİNİZ

Hizmetlerimiz

Parke Zemin Gebze

Parke çeşitli kerestelerin( meşe, gürgen ve kayın) makinalar da işlenerek elde edilen dar ve uzun döşeme, kaplama

Alçıpan hizmetleri

Alçıpan  Ortası alçı, iki yüzü karton kaplı, seri olarak, standart veya özel boyutlarda olabilen ve belli formlarda üretilen düzgün yüzeyli plakalara verilen isimdir.

Gizli Işık

Evin dekorasyonunda kullanılan pek çok dekorasyon ekipmanını sağlamaktayız. En çok tercih edilen ev dekorasyonu ise gizli ışık servisidir.

Kutubant

Kutubant Bilindiği gibi konutlarda yaşam kalitesini belirleyen birçok unsur bulunmaktadır. Bu unsurlar arasında mevcut yapının fiziksel görünümünü değiştiren süslemeler,

Fabrika Tadilatı

Fabrika tadilatı Vepa Dekorasyon olarak 2005 yılından itibaren Gebze'de inşaat sektöründe iç ve dış mimari tadilat ve dekorasyon alanında faaliyetler yürütmekteyiz.

Kartonpiyer Gebze

Kartonpiyer hepimizin evlerinin tavanını süsleyen  azda olsa herkesin bildiği ve hakkında fikir sahibi olduğu bir ev dekorasyon malzemelerinden biridir.

Ev tadilatı

Vepa Dekorasyon olarak 2005 yılında Gebze’de faaliyete başladık. İnşaat piyasasında her türlü dekorasyon, iç ve dış mimari tadilat hizmetlerimiz bulunmaktadır.

Alçı Boya Hizmetleri

Alçı boya Firma olarak 2005 yılında inşaat sektöründe faaliyete başladık. Vepa Dekorasyon, Gebze’de yer almakta olup her türlü tadilat konusunda hizmet vermektedir

Stropiyer

Stropiyer Vepa Dekorasyon 2005 yılında Gebze'de inşaat alanında iç ve dış mimari dekorasyon ve tadilat alanında faaliyet vermeye başlamıştır.

Fayans

Fayans; Genellikle banyo, mutfak tuvalet gibi alanların duvarında ve yerinde kullanılan tek tarafı sırlı olan ve genellikle süsleme amaçlı olarak da kullanılan ürünlerdir.

Ufak Dokunuşlar Büyük Değişimler
Etkili Tasarım

Teklif Alın
1
Bana Sorabilirsiniz
Sorularınız ve teklif isteklerinizi cevaplayabiliriz.